POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek

??-??-2018

...

   W puli:

-

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

IMG 9907

20 czerwca w centrum sportowo-dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbył się piknik charytatywny zorganizowany przez naszą szkołę we współpracy z Kołem Naukowym Pomocna Dłoń działającym przy PWSZ.

Jego celem było zebranie środków na pomoc dla ucznia naszej szkoły, który wskutek pożaru stracił dom. Podczas imprezy miał miejsce turniej w piłce siatkowej, w którym zmierzyły się drużyny: uczniów II LO, ich rodziców, naszej kadry nauczycielskiej oraz studentów PWSZ i hokeistów. Oprócz tego sprzedawane były pyszne wypieki naszych koleżanek, odbywała się loteria fantowa, aukcja przedmiotów, a w auli można było usłyszeć naszych muzycznie utalentowanych uczniów. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykonywany przez jedną z uczennic manicure hybrydowy. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych – przed budynkiem PWSZ o ich radość zadbały animatorki (także uczennice naszego liceum). Przez cały dzień panowała miła, rodzinna atmosfera. Wspólnie spędzony czas był z pewnością połączeniem czegoś bardzo przyjemnego z niezwykle pożytecznym.

 

Galeria zdjęć Gabrieli Kot:

https://drive.google.com/drive/folders/10wMhWv6Hm7Tzn5cTMnzRCzBU-Xm2yJ0Z

 

 

Galeria zdjęć Jakuba Wojtowicza