POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek

19-10-2018

 32

   W puli:

11, 14

18, 20, 23,

26, 27,

35, 36, 38.

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Nieodłączną częścią świętowania Dnia Nauczyciela jest akademia szkolna. Tegoroczna była wyjątkowa gdyż... składała się wyłącznie z występów artystycznych uczniów naszego liceum.

Wszystko zaczęło się od części oficjalnej, w której, w imieniu uczniów, życzenia złożyli przewodniczący Samorządu Uczniowskiego oraz Pani Wicedyrektor Joanna Połdiak wręczyła nagrody dla nauczycieli. Część artystyczna prowadzona przez Karola Szczepana oraz Agnieszkę Florczak składała się głównie z występów artystycznych. Obecne pierwsze klasy pokazały jak wielki talent muzykalny posiadają. Mielimy okazje usłyszeć aż 4 uczennice oraz jednego ucznia, który grał na instrumencie. Piosenki były utrzymane w tematyce typowo jesiennej.Trzeba przyznać, iż wiele lat nie mieliśmy okazji na akademii posłuchać tak wielu wykonów. Dodatkową atrakcją był występ taneczny Magdaleny Inglot i Tomasza Szczepanika. Widząc zadowolenie na twarzach nauczycieli można stwierdzić, że przedstawienie przypadło im do gustu. 

Akademie przygotowały p. Agnieszką Grzebieniak oraz p. Marta Szerszeń.

 

Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy złożyć serdeczne życzenia pedagogom naszej szkoły.

 

Dziękujemy za pomoc, naukę i zrozumienie!

 

Życzymy zdrowia, radości, wytrwałości oraz sukcesów w pracy.

                                                                                                           Redakcja SSI II LO w Sanoku

 

 

Zdjęcia: Katarzyna Rysz