POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek

19-09-2018

25

   W puli:

1, 2, 3, 5, 8, 9,

10, 11, 12, 13, 14 ,15, 17,

18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,

26, 27, 28, 29, 32, 33

34, 35, 36, 37, 38, 40

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

             

                 W dniu 07.03.2018 r. odbyła się już XVI edycja konkursu wiedzy o Marii Skłodowskiej - Curie – patronce naszej szkoły. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli historii i wosu: p. Magdalenę Dziuban, p. Joannę Mogilany i p. Martę Szerszeń. Uczestniczyły w nim 3-osobowe zespoły reprezentujące wszystkie klasy I. W jury zasiadły: p. Joanna Mogilany (przewodnicząca), p. Ewa Lipelt i p. Joanna Pastuszak, które czuwały nad poprawnością udzielanych odpowiedzi.

                Konkurs składał się z pytań ogólnych obejmujących m.in. życiorys, karierę naukową odkrywczyni polonu i radu oraz związków z naszą szkołą. Po serii pięciu pytań o zróżnicowanym poziomie trudności wyłoniono tegorocznych zwycięzców: klasę 1d. Poziom tegorocznych rozgrywek był bardzo wyrównany, czego dowodem był udział trzech reprezentacji klas I (1a, 1c i 1e) w dogrywce, w celu rozstrzygnięcia pozostałych miejsc konkursu. 

 

Oto ostateczne wyniki:

1. miejsce – klasa 1d w składzie: Aleksandra Bąk, Zuzanna Demkowicz i Paulina Połdiak

2. miejsce – klasa 1a w składzie: Radosław Fedak, Natalia Koczeń, Piotr Łącki

3. miejsce – klasa 1e w składzie: Damian Bartkowski, Wiktoria Cieślewicz, Izabela Stabryła

4. miejsce – klasa 1b w składzie:  Klaudia Kamyk, Klaudia Kopiec, Aleksandra Sitarz

5. miejsce – klasa 1c w składzie: Katarzyna Cecuła, Jakub Florek, Aleksandra Lisiewska

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom klas biorącym udział w konkursie!

 

 

Foto.: Wiktor Wasylik, 1a