POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek

19-09-2018

25

   W puli:

1, 2, 3, 5, 8, 9,

10, 11, 12, 13, 14 ,15, 17,

18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,

26, 27, 28, 29, 32, 33

34, 35, 36, 37, 38, 40

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

 

Tak brzmiał tytuł koncertu piosenki patriotycznej, który odbył się dnia 6 marca w Sanockim Domu Kultury. Był on uwieńczeniem projektu muzycznego w ramach programu „ O Niepodległej” w którym nasza szkoła bierze udział.

Realizowany zaś jest przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. II Liceum reprezentował szkolny chór, doskonale przygotowany przez dyrygenta, Mateusza Burczyka a pod opieką p. Agnieszki Grzebieniak.

Koncert, któremu rangi przydawała obecność zaproszonych gości, także przedstawicieli władz powiatu, rozpoczęła krótką przemową pani dyrektor CDN, Marta Muszyńska. Następnie do zgromadzonych przemówił ks. prałat Andrzej Skiba, który mądrze
i podniośle mówił o patriotyzmie oraz jego roli we współczesnym świecie.

Po części oficjalnej zgromadzona widownia mogła zobaczyć poruszający spektakl wokalno- muzyczny w wykonaniu Roberta Handermandera i jego syna oraz towarzyszących mu artystów (także z naszej szkoły), po czym kolejno swoje utwory zaprezentowały szkoły powiatu sanockiego- od podstawówek po szkoły ponadgimnazjalne. Nasz chór wspaniale wykonał utwór „O mój rozmarynie” z towarzyszeniem instrumentalistów.
Z zaangażowaniem ćwicząc na lekcjach i przerwach pokazali, że świętować 100-lecie odzyskania niepodległości można ...śpiewająco.  I to jeszcze jak....